Soovituskoodid

giveaman

1. Tule investeeri koos minuga Mintoses ja me mõlemad võidame 1% boonust investeerides. Vajuta sellele lingile, et avada endale Mintoses konto:

https://c.trackmytarget.com/iup527

Kuidas see töötab? Mart avab üleval oleva lingiga konto ning hakkab Mintoses investeerima. 30 päeva pärast on Mart investeerinud kokku 3500€ ning me mõlemad saame oma kontole 35€ puhast raha. Sama diil juhtub ka 60ndal ja 90ndal päeval. Mida rohkem investeerid, seda rohkem boonust saad! Win win!

2. Neofinance.com on Läti kõige suurem P2P ühisrahastusplatvorm, kus on võimalik teenida 12-18% tootlust. Vajuta sellele lingile, et endale konto avada:

https://c.trackmytarget.com/khdmnc

3. Fastinvest.com puhul on võimalik investeerimist alustada suisa 1 euroga. Enam odavamalt investoriks saada pole võimalik! Vajuta sellele lingile, et endale konto avada:

https://c.trackmytarget.com/8n7b5q

4. Crowdestor – on Crowdestate stiilsem väikevend. Kui sulle meeldib kinnisvara tagatisel laenu anda, siis vajuta sellele lingile, et endale konto avada:

https://c.trackmytarget.com/k7d21c

5. Crowdestate – Eesti üks tuntumaid ühisrahastusplatvorme, kus saad investeerida kinnisvarasse. Vajuta sellele lingile, et endale konto avada:

https://c.trackmytarget.com/rdcloo

6. Bulkestate – investeeri Balti riigi kinnisvarasse, kus portaali keskmine tootlus on ca 14%. Vajuta sellele lingile, et endale konto avada:

https://c.trackmytarget.com/xf6acf

7. Rendity – investeeri Vienna kinnisvarasse. Hetkel liitudes saad 25€ tasuta raha! Vajuta sellele lingile, et endale konto avada:

https://c.trackmytarget.com/yljohi